Szukaj

Projekt logotypu i księgi znaku dla serwisu internetowego kanalnowoczesny.pl

Aktualizacja: maj 15Serwis internetowy kanalnowoczesny.pl to kompendium wiedzy na temat dostępnych w Polsce sieci handlowych.


Tym, co kryje się za powstaniem serwisu jest wiedza i doświadczenia jego twórcy, Tomasza Szaconia, znanego w branży handlowej specjalisty w zakresie sprzedaży do sieci handlowych.

"Kanał nowoczesny to takie miejsce sprzedaży, w którym klient doświadcza zdarzenia zakupowego, podejmując indywidualną decyzję. Inaczej mówiąc klient samodzielnie wybiera produkt i dokonuje zakupu”

- tłumaczy Tomasz Szacoń na blogu branżowym firmy - Retail Poland.


Aby podkreślić i wyeksponować wiarygodność udostępnianych informacji, logotyp serwisu kanalnowoczesny.pl został pomyślany jako pastisz.

“Aby być efektywną, forma logotypu, musi być wystarczająco znajoma, by była rozpoznawalna i wystarczająco niezwykła, by zapadała w pamięć.”

- jak podają w swojej definicji logo znani projektanci: Ivan Chermayeff, Tom Geismar i Steff Geisbuhler, twórcy uznanych znaków towarowych takich jak Mobil czy Chase Manhattan Bank.


W swej stylistyce i projekcie graficznym strona internetowa serwisu "kanalnowoczesny.pl" celowo nawiązuje do identyfikacji wizualnej najpopularniejszego serwisu informacyjnego świata.


Poznajesz jakiego?


30 wyświetlenia
Marika-Wato-Portfolio.png

Cześć, jestem Marika!

Pomogę Ci w doborze najlepszych, kreatywnych rozwiązań dla Twojej działalności!

  • Marika Wato | LinkedIn
  • Marika Wato | Facebook
  • Marika Wato | Instagram

Projekty graficzne

Marika Wato