Szukaj

Redakcja graficzna czasopisma naukowego inAW Journal

Aktualizacja: maj 3


Czasopismo naukowe to doskonały sposób upowszechniania nauki i popularyzowania oferty akademickiej.


Idea otwartej nauki, czyli nieodpłatnego udostępniania wysokiej jakości naukowych treści w kanałach internetowych sprawia, że Internet staje się źródłem niezwykle specjalistycznej, naukowej wiedzy z różnych dziedzin.


Czasopismo "inAW Journal - Multidisciplinary Academic Magazine" to periodyk naukowy Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.


Koncepcja graficzna pisma odnosi się do jego akademickiego charakteru i nawiązuje do tradycji Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz inAW, organizowanego przez Wydział Architektury Wnętrz od 2010 roku.


Aktualnie również periodyki akademickie zaczynają rywalizować o lepszą jakość wizualną swoich treści.


Ukazujące się w duchu open science - otwartej nauki, czasopismo inAW Journal udostępnia teksty akademickie w formie elektronicznej. Celem pisma jest budowanie szerokiej, interdyscyplinarnej społeczności wśród artystów akademickich i badaczy sztuki.


Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii komunikacji marki pismo już od pierwszego numeru cieszyło się dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród autorów akademickich, zyskując rozpoznawalność na arenie polskich uczelni artystycznych, zaś w jego radzie naukowej zasiadają przedstawiciele najważniejszych polskich uczelni artystycznych, tj. : Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Akademii Sztuki w Szczecinie, Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu i Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Marika-Wato-Portfolio.png

Cześć, jestem Marika!

Pomogę Ci w doborze najlepszych, kreatywnych rozwiązań dla Twojej działalności!

  • Marika Wato | LinkedIn
  • Marika Wato | Facebook
  • Marika Wato | Instagram

Projekty graficzne

Marika Wato